loading

Wykończenie mieszkania pod klucz

Tak zwane wykończenie mieszkania pod klucz nie należy do najłatwiejszych zadań. Zaprojektowanie i wcielenie w życie wszystkich składowych całego mieszkania lub domu to prawdziwe wyzwanie dla architekta oraz dekoratora wnętrz. StudioLOKO jest na takie wyzwania gotowe i z zapałem tworzy przestrzenie prywatne od zera. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem mieszkań pod klucz w Trójmieście.

Realizując projekty mieszkaniowe, przede wszystkim stawiamy na harmonijne połączenie funkcjonalności wnętrz oraz ich wysokiej estetyki, opartej na nowoczesnych rozwiązaniach i pełnych smaku konceptach. Kreujemy kuchnie, w których chce się przebywać, pokoje dzienne, które są oryginalne i robią wrażenie na gościach, sypialnie stanowiące idealne miejsca do odpoczynku, przedpokoje, które uważamy za przedsmak tego, co znajdzie się w pozostałych pomieszczeniach, a także łazienki, w których zmieszczą się wszystkie potrzebne rzeczy. Nasza oferta obejmuje wykończenie mieszkań pod klucz w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

Lecz przede wszystkim słuchamy i rozmawiamy. Pytamy i szukamy odpowiedzi. Proponujemy i doceniamy pomysły. Jesteśmy po to, by każde powierzone nam mieszkanie w stanie deweloperskim zyskało duszę, a jego nowi mieszkańcy czuli się w swoich czterech kątach jak najlepiej.

Przygotowując mieszkanie pod klucz, stawiamy na kompleksowość. Nie jest dla nas żadnym problemem odświeżenie starej klimatycznej komody, nowe obicie sofy, stworzenie drewnianej infrastruktury czy wymyślenie i zaprojektowanie autorskich, nowatorskich rozwiązań architektonicznych czy dekoratorskich. Lubimy duże wyzwania i z przyjemnością podejmujemy się każdego z nich.

Swoje umiejętności popieramy bogatym doświadczeniem i licznymi realizacjami mieszkań pod klucz w Trójmieście, których projekty zrodziły się w naszych głowach, a które dziś cieszą się uznaniem naszych Klientów.

Wykończenie pod klucz obejmuje różne prace – zarówno architektoniczne jak i dekoratorskie. Nasza oferta obejmuje je wszystkie. Zaprojektujemy i wybierzemy dla Ciebie oryginalne meble, dodamy koloru ścianom, stworzymy solidne i ładne podłogi, przemyślimy układ sprzętów domowych i całej mieszkaniowej infrastruktury, przygotujemy i zamontujemy pasujące dodatki, i wiele więcej.

Dla nas liczy się jakość, dobry smak i uczciwość. Stworzymy taki plan budżetowy, dzięki któremu uda nam się wykończyć pod klucz całe mieszkanie. A o to przecież chodzi!

OFERTA WYKOŃCZENIA MIESZKANIA POD KLUCZ

 

Villa CarpaW toku
Alfa Park IIW toku
Cztery OceanyW toku
Alfa Park IIW toku
Mieszkanie pokazoweW toku
Alfa Park IW toku
Kolorowy ApartamentW toku
Loft Gdynia ŚródmieścieW toku
SilverHouseW toku
Alfa Park GdańskW toku
Alfa Park GdańskW toku
Nadmorski DwórW toku
2018 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl