loading
Wykończenie mieszkania pod klucz

Tak zwane wykończenie mieszkania pod klucz nie należy do najłatwiejszych zadań. Zaprojektowanie i wcielenie w życie wszystkich składowych całego mieszkania lub domu to prawdziwe wyzwanie dla architekta oraz dekoratora wnętrz. StudioLOKO jest na takie wyzwania gotowe i z zapałem tworzy przestrzenie prywatne od zera. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem mieszkań pod klucz w Trójmieście.

Realizując projekty mieszkaniowe, przede wszystkim stawiamy na harmonijne połączenie funkcjonalności wnętrz oraz ich wysokiej estetyki, opartej na nowoczesnych rozwiązaniach i pełnych smaku konceptach. Kreujemy kuchnie, w których chce się przebywać, pokoje dzienne, które są oryginalne i robią wrażenie na gościach, sypialnie stanowiące idealne miejsca do odpoczynku, przedpokoje, które uważamy za przedsmak tego, co znajdzie się w pozostałych pomieszczeniach, a także łazienki, w których zmieszczą się wszystkie potrzebne rzeczy. Nasza oferta obejmuje wykończenie mieszkań pod klucz w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

Lecz przede wszystkim słuchamy i rozmawiamy. Pytamy i szukamy odpowiedzi. Proponujemy i doceniamy pomysły. Jesteśmy po to, by każde powierzone nam mieszkanie w stanie deweloperskim zyskało duszę, a jego nowi mieszkańcy czuli się w swoich czterech kątach jak najlepiej.

Przygotowując mieszkanie pod klucz, stawiamy na kompleksowość. Nie jest dla nas żadnym problemem odświeżenie starej klimatycznej komody, nowe obicie sofy, stworzenie drewnianej infrastruktury czy wymyślenie i zaprojektowanie autorskich, nowatorskich rozwiązań architektonicznych czy dekoratorskich. Lubimy duże wyzwania i z przyjemnością podejmujemy się każdego z nich.

Swoje umiejętności popieramy bogatym doświadczeniem i licznymi realizacjami mieszkań pod klucz w Trójmieście, których projekty zrodziły się w naszych głowach, a które dziś cieszą się uznaniem naszych Klientów.

Wykończenie pod klucz obejmuje różne prace – zarówno architektoniczne jak i dekoratorskie. Nasza oferta obejmuje je wszystkie. Zaprojektujemy i wybierzemy dla Ciebie oryginalne meble, dodamy koloru ścianom, stworzymy solidne i ładne podłogi, przemyślimy układ sprzętów domowych i całej mieszkaniowej infrastruktury, przygotujemy i zamontujemy pasujące dodatki, i wiele więcej.

Dla nas liczy się jakość, dobry smak i uczciwość. Stworzymy taki plan budżetowy, dzięki któremu uda nam się wykończyć pod klucz całe mieszkanie. A o to przecież chodzi!

2018 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone.

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl