loading

Projektowanie tarasów i ogrodów

Projekty ogrodów i tarasów

 

Projekty ogrodów i tarasów to nie tylko nasza praca, ale także największa pasja. Wiemy, jak miło jest usiąść w wypielęgnowanym ogrodzie lub na gustownie urządzonym tarasie i cieszyć się spokojem oraz harmonią. 

W LOKO uważamy, że taras bądź ogród stanowią przedłużenie wnętrza domu, taka przestrzeń powinna więc wyróżniać się estetyką i funkcjonalnością oraz sprawiać radość wszystkim przebywającym w niej osobom. 

Projektant ogrodów Gdańsk

Przygotowujemy projekty ogrodów i tarasów dla osób prywatnych, jak również dla restauracji, pensjonatów czy hoteli. Poznajemy potrzeby i preferencje klienta, analizujemy przeznaczony na ów cel budżet i dążymy do tego, by w 100% podkreślić potencjał zielonej przestrzeni.

 

 Zapewniamy kompleksową obsługę: 

  • sporządzamy projekt z wizualizacją zagospodarowania terenu
  • wybieramy materiały potrzebne podczas budowy podjazdu oraz tarasu 
  • dobieramy rośliny, donice, meble ogrodowe, dekoracje i dodatki
  • udzielamy wskazówek dotyczących pielęgnacji roślin ‒ drobne czynności sprawią, że zieleń będzie cieszyła oko przez cały rok, nie tylko latem.

 

Po uzgodnieniu szczegółów zaprzyjaźnione ekipy ogrodników  rozpoczną realizację projektu i wykonają wszelkiego typu prace. Zadbamy o to, aby  wymarzony ogród szybko nabrał realnych kształtów, aby można było usiąść wśród zieleni i delektować się kawą. 

 

Nasi architekci pracują na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic, zajmujemy się nie tylko projektami ogrodów i tarasów, ale także wnętrz różnego przeznaczenia.  

 

Zapraszamy na konsultacje! Dokładnie omówimy każdy szczegół, przygotujemy indywidualną wycenę i odpowiemy na różnego typu pytania.

Sprawdź Nasze wszystkie realizację!

2021 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce