loading

Projektowanie wnętrz Trójmiasto

StudioLOKO to synonim przemyślanych wnętrz, które zaskakują swoją funkcjonalnością i niepowtarzalnym designem. Może właśnie dlatego działamy z sukcesami na trójmiejskim rynku architektonicznym i dekoratorskim, mając na koncie sporo autorskich projektów. Nasze projekty wnętrz w Gdańsku, Gdyni i Sopocie cieszą się uznaniem.

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, ponieważ nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Lubimy tworzyć różne przestrzenie – zarówno te prywatne (a więc mieszkania i domy), jak i komercyjne (czyli różnorodne sklepy, kawiarnie, restauracje, a nawet hotele). Stawiamy na rozwój w każdym z tych kierunków, by móc kreować coraz lepsze wnętrza – od podstaw lub przerabiając zastane realizacje. Jesteśmy zespołem złożonym z uznanych projektantów wnętrz w Trójmieście. Każda pozytywna opinia dodaje nam zapału.

GDAŃSK – SOPOT – GDYNIA

Uważamy, że dobry projekt wnętrza musi być przede wszystkim racjonalnie zaplanowany i przemyślany w każdym centymetrze. Ponadto powinien stanowić małe dzieło sztuki, które wzbudzi podziw wszystkich, którzy je odwiedzą. My skupiamy się na tym, aby nasze pomysły właśnie takie były. I dzięki temu oferujemy najwyższej jakości usługi projektowania wnętrz w Trójmieście.

Zanim jednak przystąpimy do realizacji, musimy dobrze zapoznać się z przestrzenią. Przeprowadzimy tak zwaną inwentaryzację, podczas której zmierzymy wnętrze i poznamy jego specyfikację. Jesteśmy zdania, że inwentaryzację należy przeprowadzać rzetelnie i dokładnie, by nie narazić całego projektu na niepowodzenie. Dlatego właśnie zrobimy to sumiennie i uczciwie. Kiedy już uzyskamy interesujące nas dane, zaczniemy tworzyć koncept, na którym opierać się będzie cały projekt. Będzie on zawierał główne założenia naszych myśli – a więc ogólny rys nowego wnętrza. W koncepcie zawrzemy układ ścianek działowych, mebli i różnorodnych sprzętów, które znajdą się w pomieszczeniach. I dopiero teraz nadejdzie czas na szczegóły i kwestie dekoratorskie. Kolory ścian, rodzaje podłóg, ozdoby – to wszystko zaplanujemy z pamięcią o funkcjonalności, harmonii i dobrym stylu.

Działamy tak, by każdy z naszych Klientów był zadowolony ze współpracy z nami. Nasze projekty wnętrz cieszą się sporym uznaniem i sprawiają, że codzienność wygląda zupełnie inaczej. Zawsze staramy się łączyć artystyczne wizje z logiką, uporządkowaniem i potrzebą funkcjonalności. I właśnie dlatego przestrzenie naszego autorstwa są zarówno komfortowe jak i estetyczne, a nasi projektanci wnętrz w Gdańsku, Gdyni i Sopocie czynią cuda!

2021 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce