loading

Projektowanie hoteli

StudioLOKO oferuje kompleksowa ofertę związaną z projektowanie wnętrz hoteli oraz pensjonatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalną i przyjazną użytkownikom przestrzeń. Do każdego zlecenia podchodzimy z uwagą i staramy się wydobyć z danego miejsca jego indywidualny charakter. Na swoim koncie mamy już wiele udanych projektów wnętrz hoteli, które na przestrzeni lat służyły tysiącom zadowolonych gości oraz przyniosły wymierne korzyści finansowe ośrodkom, które zdecydowały się na współpracę z naszą firmą. Projektowanie hoteli to zadanie odpowiedzialne, które powinno być powierzone specjalistom z doświadczonych w aranżacji wnętrz. To właśnie StudioLOKO.

Projektowanie przestrzeni wspólnej w hotelu

Odpowiednia aranżacja powierzchni, z którą w pierwszej kolejności spotykają się goście hotelowi jest jedną z ważniejszych rzeczy o jakie należy zadbać. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. W zależności od dostępnej ilości miejsca do zadania trzeba podejść w różny sposób, aby w danym miejscu zagwarantować maksymalną użyteczność przy zachowaniu wysokich standardów estetycznych. Do swojej pracy podchodzimy kompleksowo poczynając od wyboru materiałów wykończeniowych, a kończąc na meblach, które idealnie będą pasować do wnętrza hotelu.

Projektowanie pokoi hotelowych

Profesjonalne projektowanie wnętrz hotelowych musi uwzględniać aranżacje pokoi. To właśnie w nich goście spędzają najwięcej czasu i od ich komfortu będzie zależeć czy odwiedzą hotel ponownie i polecą obiekt innym osobom. W związku z tym w naszej pracy staramy się z każdego rodzaju pokoju wydobyć maksymalną użyteczność oraz sprawić, żeby goście czuli się w nich swobodnie. Projektowanie pokoi w hotelach nie jest łatwym zadaniem i powinno zostać wykonane z uwzględnieniem powyższych elementów oraz przepisów, które regulują jakie powinny spełniać normy.

Standardy oraz wykorzystane materiały

Podczas przygotowania projektu wnętrza hotelu, zwracamy szczególną uwagę na styl hotelu oraz w jakim stopniu będą eksploatowane poszczególne jego strefy. Od tego uzależniamy jakie materiały zostaną wykorzystane – w miejscach o dużej intensywności ruchu wybrane zostaną te o dużej wytrzymałości, tam gdzie ruch jest mniejszy można pozwolić sobie na zastosowanie tych mniej trwałych. Wszystko to przy uwzględnieniu rachunku ekonomicznego, aby inwestycja w projekt hotelu była jak najkorzystniejsza dla naszego Klienta. Wiemy jakich materiałów użyć przy projektowaniu SPA w hotelu oraz co powinno być wykorzystane w hotelach z basenem, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom z niego korzystającym. Wiele hoteli podczas projektu nie uwzględniło tych elementów i po pewnym czasie pewne sektory noszą ślady zużycia, które nie robią dobrego wrażenia na gościach hotelowych.

Projektowanie wnętrz hotelowych – trendy

W naszej pracy stale śledzimy zmieniające się trendy mające zastosowanie przy projektowaniu hoteli. Bierzemy pod uwagę zarówno te wpływające na odbiór estetyczny jak i zwiększające funkcjonalność obiektu. W naszej pracy aktywnie wykorzystujemy oświetlenie oraz dobieramy kolory tak, aby goście oraz pracownicy czuli się we wnętrzu hotelu komfortowo. Podczas projektowania zawsze chcemy, aby dany hotel był wyjątkowy, a wnętrze funkcjonalne.

Nasze projekty hoteli

Chcesz zamówić wycenę projektu hotelu?

Zapraszamy do kontaktu ze StudioLOKO. Napisz do nas na adres
projekty@studioloko.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami
telefonu +48 502 778 272, +48 502 517 079.

2023 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce