loading

Projektowanie Restauracji

PROJEKT RESTAURACJI

StudioLOKO ma na swoim koncie wiele realizacji projektowych dla tego typu lokali, projekty restauracji to dla nas nie tylko wyzwanie, ale i duża przyjemność. Rozumiemy, jak ważny w dzisiejszych czasach jest przemyślany design stanowiący jedność z klimatem i charakterem miejsca, do którego przychodzą różnorodni goście. Odpowiedni wygląd wnętrza restauracji to nie tylko tworzenie przyjemnej atmosfery, którą docenią goście, ale również element identyfikacji wizualnej marki, dzięki której nasi Klienci są rozpoznawalni i oryginalni.

Trzeba pamiętać, że poza wrażeniami estetycznymi, w tego typu lokalach istotne są również funkcjonalność, użyteczność i przemyślana logistyka. Chcemy, by przestrzeń była wygodna, komfortowa, funkcjonalna i jak najlepiej wykorzystana. Rezygnujemy z ciasnych i nieprzystępnych pomieszczeń na rzecz otwartych, przestrzennych i   niepozbawionych charakteru projektów. A wszystko po to, by do Twojej restauracji chciało się wracać nie tylko po strawę dla ciała, ale i dla wspaniałego klimatu.

Nasze projektantki wnętrz zadbają o to, by w lokalu znalazło się tyle stolików i krzeseł, ile potrzeba, a charakter miejsca pozostał oryginalny i niepowtarzalny. Kompleksowość naszych działań zapewni wykreowanie wnętrz urokliwych, pełnych duszy i jednocześnie użytecznych. W naszych projektach restauracji stawiamy na nowoczesność, jednak gdy zachodzi taka potrzeba, nie wahamy się łączyć jej z klasyką.

Joanna Real - Studzińska

JOANNA REAL-STUDZIŃSKA

Beata Kwiatkowska

BEATA KWIATKOWSKA

StudioLoko specjalizuję się również w projektach kawiarni. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami

Aleja Niepodległości 799a, 81-810 Sopot

tel: +48 502 778 272, +48 502 517 079

dla klienta: projekty@studioloko.pl

dla partnerów: info@studioloko.pl

zegar Poniedziałek 9:00 – 17:00
zegar Wtorek 9:00 – 17:00
zegar Środa 9:00 – 17:00
zegar Czwartek 9:00 – 17:00
zegar Piątek 9:00 – 17:00
zegar Sobota Nieczynne
zegar Niedziela Nieczynne
2023 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce