loading

Dział Lokohoreca

Restauracje oraz kawiarnie to miejsca, w których bezwzględnie liczy się smak. I o ile o smak potraw, kaw oraz herbat najlepiej zadbają szefowie kuchni oraz bariści, o tyle o smak wnętrz może zadbać tylko kreatywny architekt i dekorator wnętrz.

W tym celu właśnie stworzyłyśmy i z dumą prezentujemy zupełnie nowy dział w naszej firmie – LOKOhoreca – dedykowany projektom restauracji i kawiarni. Nasz team wyjątkowo upodobał sobie tę wąską ścieżkę projektową, zauważając w niej możliwość rozwoju naszej wyspecjalizowanej pasji tworzenia. Jeśli planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego, wyjdziemy naprzeciw Twoim potrzebom i pomożemy stworzyć wyjątkowo klimatyczne miejsce.

Co oznacza powierzenie studioLOKO projektu restauracji lub kawiarni?

  • przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia lokalu, od koncepcji po wykończenie,
  • przygotujemy projekt restauracji czy kawiarni dostosowany do miejsca, warunków, potrzeb i budżetu,
  • skontaktujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy wesprą cennymi radami Twoje działania biznesowe,
  • oferujemy usługę pod klucz, co oznacza, że po zatwierdzeniu projektu przeprowadzimy za Ciebie zakupy oraz cały remont, pomożemy dobrać podwykonawców, wykonamy wyceny porównawcze, zadbamy o klimat i wystrój,
  • Ty możesz skupić się na rzeczach istotnych dla samej działalności i funkcjonowania lokalu, my w pocie czoła stworzymy od A do Z miejsce, do którego Twoi goście będą chętnie wracać.

PROJEKTY RESTAURACJI

StudioLOKO ma na swoim koncie wiele realizacji projektowych dla tego typu lokali, projekty restauracji to dla nas nie tylko wyzwanie, ale i duża przyjemność. Rozumiemy, jak ważny w dzisiejszych czasach jest przemyślany design stanowiący jedność z klimatem i charakterem miejsca, do którego przychodzą różnorodni goście. Odpowiedni wygląd wnętrza restauracji to nie tylko tworzenie przyjemnej atmosfery, którą docenią goście, ale również element identyfikacji wizualnej marki, dzięki której nasi Klienci są rozpoznawalni i oryginalni.

Trzeba pamiętać, że poza wrażeniami estetycznymi, w tego typu lokalach istotne są również funkcjonalność, użyteczność i przemyślana logistyka. Chcemy, by przestrzeń była wygodna, komfortowa, funkcjonalna i jak najlepiej wykorzystana. Rezygnujemy z ciasnych i nieprzystępnych pomieszczeń na rzecz otwartych, przestrzennych i   niepozbawionych charakteru projektów. A wszystko po to, by do Twojej restauracji chciało się wracać nie tylko po strawę dla ciała, ale i dla wspaniałego klimatu.

Nasze projektantki wnętrz zadbają o to, by w lokalu znalazło się tyle stolików i krzeseł, ile potrzeba, a charakter miejsca pozostał oryginalny i niepowtarzalny. Kompleksowość naszych działań zapewni wykreowanie wnętrz urokliwych, pełnych duszy i jednocześnie użytecznych. W naszych projektach restauracji stawiamy na nowoczesność, jednak gdy zachodzi taka potrzeba, nie wahamy się łączyć jej z klasyką.

PROJEKTY KAWIARNI

Przy projektach kawiarni skupiamy się na szczególnym podkreśleniu i wydzieleniu miejsca zarówno dla gości jak i pracowników. Powierzchnie kawiarni bywa często mniejsza niż restauracyjna, stąd ważne jest by zadbać o wystarczającą przestrzeń zarówno dla pracowników, jak i gości. Obie strefy powinny być ciekawe i jednocześnie funkcjonalne. Strefa gości to przede wszystkim dobrze wykończone meble – a więc stoliki i krzesła, czy fotele zachęcające by zabawić tu chwilę dłużej. Diabeł tkwi w szczególe, więc dbamy o odpowiedni dobór detali i dekoracji, które nadają charakteru każdemu miejscu. Zarówno w projekcie kawiarni, jak i restauracji, ważne jest, aby łazienki były nie tylko spójne stylistycznie z resztą wnętrza, ale i wykończone na wysokim poziomie. Strefa pracowników zaś to głównie bar, ale i pomieszczenia na zapleczu. Warto zadbać o to, by obydwie przestrzenie prezentowały się stylowo i zachęcały do wejścia do środka.

Oferujemy Ci Nasze doświadczenie w tworzeniu tego typu projektów i możemy  zagwarantować, że zmienimy Twoją restaurację lub kawiarnię w niezwykłe miejsce. Działamy przemyślanie, z logicznie zaplanowanym budżetem i głowami pełnymi pomysłów.

Joanna Real - Studzińska

JOANNA REAL-STUDZIŃSKA

Beata Kwiatkowska

BEATA KWIATKOWSKA

 

Projekty

Główny zakres naszej działalności tyczy się projektowania wnętrz. Realizujemy projekty w różnorodnych stylach, pamiętając o wytycznych dotyczących budżetu klienta. Mamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych (mieszkania, domy, apartamenty, wnętrza i osiedla pokazowe) jak i wnętrz komercyjnych z sektora HORECA czyli hoteli, barów, restauracji i sklepów, którym jest poświęcona ta strona.

Restauracja w SopocieCommercial
Projekty mebliHoreca PL
CAFE LOKO #4Horeca PL
CAFE LOKO #3Horeca PL
CAFE LOKO #2Horeca PL
CAFE LOKO #1Horeca PL
Aranżacja restauracji w czerni
Restauracja MotlavaHoreca PL
Aranżacja SMAK NA TAK
Smak Na TakHoreca PL

 

Skontaktuj się z nami

Aleja Niepodległości 799a, 81-810 Sopot

tel: +48 502 778 272, +48 502 517 079

dla klienta: projekty@studioloko.pl

dla partnerów: info@studioloko.pl

LOKO Sp. z o.o. Sp.k.
Aleja Niepodległości 799a, 81-810 Sopot
NIP 5851470091, REGON 360399316, KRS 0000535760
zegar Poniedziałek 9:00 – 17:00
zegar Wtorek 9:00 – 17:00
zegar Środa 9:00 – 17:00
zegar Czwartek 9:00 – 17:00
zegar Piątek 9:00 – 17:00
zegar Sobota Nieczynne
zegar Niedziela Nieczynne
2023 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce