loading

O nas

PROJEKTY RESTAURACJI

Restauracje oraz kawiarnie to miejsca, w których bezwzględnie liczy się smak. I o ile o smak potraw, kaw oraz herbat najlepiej zadbają szefowie kuchni oraz bariści, o tyle o smak wnętrz może zadbać tylko kreatywny architekt i dekorator.

Dlatego właśnie stworzyliśmy zupełnie nowy oddział – LOKOhoreca – dedykowany projektom restauracji i kawiarni. Nasz team wyjątkowo upodobał sobie tę wąską ścieżkę projektową, zauważając w niej możliwość rozwoju naszej wyspecjalizowanej pasji tworzenia. Jeśli planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego, wyjdziemy naprzeciw Twoim potrzebom.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia lokalu, skontaktujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie, którzy dadzą Ci cenne rady nie tylko w sferze projektu restauracji czy kawiarni, ale i całego biznesu. Oferujemy usługę pod klucz, co oznacza, że po zatwierdzeniu projektu przeprowadzimy za Ciebie zakupy oraz cały remont, pomożemy dobrać podwykonawców, wykonamy wyceny porównawcze. Wszystko, abyś Ty mógł skupić się na rzeczach istotnych dla samej restauracji lub kawiarni.

StudioLOKO ma na swoim koncie wiele realizacji projektowych dla tego typu lokali. Rozumiemy, jak ważny w dzisiejszych czasach jest przemyślany design stanowiący jedność z klimatem i charakterem miejsca, do którego przychodzą różnorodni goście. Odpowiedni wygląd wnętrza kawiarni czy restauracji to nie tylko tworzenie przyjemnej atmosfery, którą docenią goście, ale również element identyfikacji wizualnej marki, dzięki której nasi Klienci są rozpoznawalni i oryginalni.

Trzeba pamiętać, że poza wrażeniami estetycznymi, w tego typu lokalach istotne są również funkcjonalność, użyteczność i przemyślana logistyka. Chcemy, by przestrzeń była wygodna, komfortowa, funkcjonalna i jak najlepiej wykorzystana. Rezygnujemy z ciasnych i nieprzystępnych pomieszczeń na rzecz otwartych, przestrzennych i przytulnych projektów. A wszystko po to, by do Twojej kawiarni i restauracji chciało się wracać z miłymi wspomnieniami.

Nasze projektantki wnętrz zadbają o to, by w lokalu znalazło się tyle stolików i krzeseł, ile potrzeba, a charakter miejsca pozostał oryginalny i niepowtarzalny. Kompleksowość naszych działań zapewni wykreowanie wnętrz urokliwych, pełnych duszy i jednocześnie użytecznych. Stawiamy na nowoczesność, jednak tam, gdzie trzeba, łączymy ją z klasyką.

PROJEKTY KAWIARNI

Każdy projekt restauracji i kawiarni musi zakładać wydzielenie miejsca zarówno dla gości jak i pracowników. Oba powinny być ciekawe i jednocześnie użyteczne. Strefa gości to przede wszystkim dobrze wykończone meble – a więc stoliki i krzesła, oraz łazienki i dekoracje. Strefa pracowników zaś to głównie bar, ale i pomieszczenia na zapleczu. Warto zadbać o to, by obydwie przestrzenie prezentowały się stylowo i zachęcały do wejścia do środka.

Nasze doświadczenie w tworzeniu tego typu projektów jest pokaźne, dlatego gwarantujemy, że zmienimy Twoją restaurację lub kawiarnię w niezwykłe miejsce. Działamy przemyślanie, z logicznie zaplanowanym budżetem i głowami pełnymi pomysłów.

JOANNA REAL-STUDZIŃSKA

BEATA KWIATKOWSKA

 

Projekty

Główny zakres naszej działalności tyczy się projektowania wnętrz. Realizujemy projekty w różnorodnych stylach, pamiętając o wytycznych dotyczących budżetu klienta. Mamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych (mieszkania, domy, apartamenty, wnętrza i osiedla pokazowe) jak i wnętrz komercyjnych z sektora HORECA czyli hoteli, barów, restauracji i sklepów, którym jest poświęcona ta strona.

CAFE LOKO #4Horeca PL
CAFE LOKO #3Horeca PL
CAFE LOKO #2Horeca PL
CAFE LOKO #1Horeca PL
Restauracja MotlavaHoreca PL
Smak Na TakHoreca PL

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt

Odwiedź nasze biuro

Aleja Niepodległości 799a, 81-810 Sopot

tel: +48 502 778 272, +48 502 517 079

dla klienta: projekty@studioloko.pl

dla partnerów: info@studioloko.pl

LOKO Sp. z o.o. Sp.k.
Aleja Niepodległości 799a, 81-810 Sopot
NIP 5851470091, REGON 360399316, KRS 0000535760

Kontakt

Godziny pracy
zegar Poniedziałek 9:00 – 17:00
zegar Wtorek 9:00 – 17:00
zegar Środa 9:00 – 17:00
zegar Czwartek 9:00 – 17:00
zegar Piątek 9:00 – 17:00
zegar Sobota Nieczynne
zegar Niedziela Nieczynne
2018 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl