loading

Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz nie należy do najłatwiejszych zadań, wymaga dużego profesjonalizmu i otwarcia na potrzeby Klienta. W końcu z tej kooperacji ma powstać przestrzeń, do której po prostu wejdziecie i zaczniecie mieszkać, dokładnie tak, jak chcecie! Naszym zadaniem jest przygotowanie jej zgodnie z Waszymi potrzebami oraz oczekiwaniami i wręczenie Wam kluczy do skrojonego na miarę lokum. Zaprojektowanie i wcielenie w życie wszystkich składowych całego mieszkania lub domu to prawdziwe wyzwanie dla architekta oraz dekoratora wnętrz. StudioLOKO jest na takie wyzwania gotowe i z zapałem tworzy przestrzenie prywatne od zera.

Żeby sprostać oczekiwaniom i urzeczywistnić marzenia Klientów, przede wszystkim słuchamy i rozmawiamy. Pytamy i szukamy odpowiedzi. Proponujemy i doceniamy pomysły. Jesteśmy po to, by każde powierzone nam mieszkanie w stanie deweloperskim zyskało duszę, a jego nowi mieszkańcy czuli się w swoich czterech kątach jak najlepiej. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem mieszkań pod klucz w Trójmieście i z kreatywnym zacięciem zaprojektujemy i dopracujemy również mieszkanie dla Ciebie!

REALIZACJA PROJEKTU

Realizując projekty mieszkaniowe, przede wszystkim stawiamy na harmonijne połączenie funkcjonalności wnętrz oraz ich wysokiej estetyki, opartej na nowoczesnych rozwiązaniach i pełnych smaku konceptach. Kreujemy kuchnie, w których chce się przebywać, a gotowanie to czysta przyjemność, pokoje dzienne, które są oryginalne i robią wrażenie na gościach, sypialnie stanowiące idealne miejsca do odpoczynku, przedpokoje, które są przedsmakiem tego, co znajdzie się w pozostałych pomieszczeniach, a także łazienki, które niczym domowe spa ukoją nasze zmysły po ciężkim dniu. Nasza oferta obejmuje wykończenie mieszkań pod klucz w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

Przygotowując mieszkanie pod klucz, stawiamy na kompleksowość i wszechstronność. Nie jest dla nas żadnym problemem odświeżenie starej klimatycznej komody, nowe obicie sofy, stworzenie drewnianej infrastruktury czy wymyślenie i zaprojektowanie autorskich, nowatorskich rozwiązań architektonicznych czy dekoratorskich. Lubimy duże wyzwania i z przyjemnością podejmujemy się każdego z nich.

Swoje umiejętności popieramy bogatym doświadczeniem i licznymi realizacjami mieszkań pod klucz w Trójmieście, których projekty zrodziły się w naszych głowach, a które dziś cieszą się uznaniem naszych Klientów. Zadowolenie odbiorców i ich pozytywne opinie są dla nas najlepszą wizytówką.

Wykończenie pod klucz obejmuje różne prace – zarówno architektoniczne jak i dekoratorskie. Nasza oferta jest kompleksowa i zawiera ich pełny zakres. Zaprojektujemy i wybierzemy dla Ciebie oryginalne meble, dodamy koloru ścianom, dobierzemy solidne i stylowe podłogi, przemyślimy układ sprzętów domowych i całej mieszkaniowej infrastruktury, przygotujemy i zamontujemy pasujące dodatki, uwzględnimy również wszelkie Twoje potrzeby i życzenia.

Dla nas liczy się jakość, dobry smak i rzetelność, nasz zespół zawsze służy profesjonalną poradą i doświadczeniem. Stworzymy taki plan budżetowy, dzięki któremu uda nam się wykończyć pod klucz całe mieszkanie, a Tobie spać spokojnie . A o to przecież chodzi!

OFERTA WYKOŃCZENIA MIESZKANIA POD KLUCZ

 

Klatka schodowa w szarościach
Villa CarpaW toku
Biała łazienka
Alfa Park IIW toku
Biel i turkus w salonie
Cztery OceanyW toku
Projekt kuchni i salonu
Alfa Park IIW toku
Minimalistyczny salon
Mieszkanie pokazoweW toku
Ceramika w salonie
Alfa Park IW toku
Malowidło na ścianie
Kolorowy ApartamentW toku
Tapeta 3D w sypialni
Loft Gdynia ŚródmieścieW toku
Skórzana sofa w salonie
SilverHouseW toku
Sypialania dla malucha
Alfa Park GdańskW toku
Biała łazienka z koszykiem
Alfa Park GdańskW toku
Sypialania chłopca Lego
Nadmorski DwórW toku
2023 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce