loading

Projektowanie SPA i Wellness

SPA powinno służyć odnajdywaniu piękna lub odkrywaniu go w sobie na nowo. Dlatego właśnie warto zadbać o to, by miejsce, w którym Goście przechodzą metamorfozy, relaksują się i ładują swoje akumulatory, sprzyjało wypoczynkowi oraz zabiegom upiększającym. Bez profesjonalnej aranżacji wnętrza i przemyślanego projektu SPA, spektakularnego efektu dekoratorskiego osiągnąć się nie da. Ale od czego jest Studio Loko?

Coraz więcej obiektów hotelowych oraz rekreacyjnych decyduje się na otwarcie profesjonalnego SPA, gdzie Goście będą mogli odprężyć się, zregenerować i upiększyć swoje ciała. Właściciele i menadżerowie tych miejsc często zapominają jednak o bardzo ważnej kwestii – a mianowicie o aranżacji wnętrza SPA – takiej, dzięki której panował w nim będzie niepowtarzalny klimat i będzie się chciało do niego wracać. Stworzenie optymalnej przestrzeni SPA, a więc takiej, która z jednej strony będzie bardzo estetyczna, a z drugiej funkcjonalna, nie należy do prostych zadań. Studio Loko jednak nie chodzi na łatwiznę i chętnie podejmuje się nawet najbardziej wymagających i nietypowych projektów.

Jako ambitny i otwarty na to, co nowe, zespół postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty i zająć się kolejną dziedziną architektury. Tworzenie konceptów i projektów SPA to kolejne wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy. Wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie oraz pasja tworzenia zmaterializują się w perfekcyjnie dopieszczonych wnętrzach SPA, w których czuć będzie niezwykłą atmosferę odnowy i spokoju.

Nasze działania rozpoczniemy od fachowej i rzetelnej wizji lokalnej, podczas której zapoznamy się z wnętrzem, zmierzymy je oraz określimy jego predyspozycje do stania się elegancką przestrzenią SPA i Wellness. Następnie porozmawiamy z właścicielem lub menadżerem obiektu, by poznać oczekiwania oraz plany dotyczące oferowanych usług SPA. Musimy wiedzieć, jakie urządzenia zostaną do niego wstawione, by móc odpowiednio zagospodarować całą przestrzeń. Następnie zabieramy się do ciężkiej, ale również satysfakcjonującej pracy. Stworzymy koncepty i projekty Twojego SPA tak, aby było ono stylowe, nowoczesne oraz funkcjonalne i wygodne zarówno dla pracowników, jak i Gości.

Współpracujemy ze świetnymi specjalistami z zakresu wykańczania wnętrz, dlatego dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonania SPA od podstaw, aż po ostateczne muśnięcia pędzla z farbą.

PROJEKTY SPA

W Studio Loko solidna wiedza techniczna łączy się w harmonii z wysokim poczuciem estetyki oraz oryginalnymi artystycznymi wizjami. Tworzymy projekty SPA, które – wcielone w życie – robią piorunujące wrażenie swoim pięknem, stylem oraz praktycznością.

 

2023 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by IT Sorce