loading

Projektowanie biur trójmiasto

Mówi się, że prawdziwą twarz firmy poznać można po miejscu, w jakim funkcjonuje. Perfekcyjne biuro powinno być przestrzenią wzbudzającą kreatywność, by inspirowało do tworzenia i działania, wygodną i komfortową, by praca w nim była łatwiejsza i zdrowsza, a także estetyczną i stylową – by było godną wizytówką firmy i miło się w nim spędzało czas.

Samodzielnie bardzo trudno jest stworzyć dobry projekt biura, który przerodzić się powinien w nowoczesną i wygodną przestrzeń do pracy, warto w tej kwestii skorzystać z pomocy fachowców. Niezwykle ważne jest, by pogodzić ze sobą piękno i praktyczność, co w Studio Loko zawsze staramy się uzyskać w optymalnej proporcji. Współcześnie spędzamy w biurach przecież 1/3 doby, a nierzadko nawet i więcej! Dlatego właśnie tak ważne jest, by było ono jak najlepiej dopasowane wizualnie oraz funkcjonalnie do naszych potrzeb.

– Projekt biura powinien zakładać dogodną przestrzeń dla pracowników, by mogli swobodnie pracować i nie narażać swojego zdrowia na szwank,

– W cenie są tu ergonomiczne meble – takie jak krzesła oraz biurka, a także dostosowane do potrzeb szafki czy półki oraz odpowiednio zoptymalizowane oświetlenie,

– Równie istotne jest zaplanowanie przestrzeni na kable i przewody elektryczne, których w każdym biurze jest sporo.

Wszystkie te czynniki składają się na funkcjonalność biura oraz jego bezpieczny charakter. W takiej przestrzeni nie zniszczymy swojego wzroku ani nie nadwyrężymy kręgosłupa. W Studio Loko myślimy nie tylko o stylu i estetyce miejsc. Zależy nam także na wygodzie i bezpieczeństwie ich użytkowania.

ESTETYKA MIEJSCA PRACY

W kontekście biur istnieje jednak również druga strona medalu. Trzeba pamiętać, że ergonomia i czysta praktyczność to nie wszystko! Dobry projekt biura powinien uwzględniać fakt, że to przecież jeden z elementów identyfikacji wizualnej firmy i warto zadbać o to, by jego wystrój jak najlepiej łączył się z wizerunkiem marki oraz charakterem prowadzonej działalności. Istotną rolę odgrywają tu kolory, kształty, a nawet roślinność lub jej brak. Warto stawiać na silne powiązania z logotypem brandu, a także z innymi elementami jego wizerunku. W Studio Loko stawiamy na sprawne połączenie architektury marketingowej z wybranym przez Klienta stylem. Pozwalają nam na to rzetelna wiedza, bogate doświadczenie oraz duży zmysł artystyczny.

Projektowanie biur to jeden z naszych koników. W profesjonalny sposób zapoznajemy się z pomieszczeniami, mierzymy je, a w miarę tych prac w naszych głowach powstają już pierwsze idee, które czekają na przeniesienie na papier. Następnie słuchamy i proponujemy, wymieniamy się myślami i spostrzeżeniami. Wreszcie przechodzimy do tego, co uwielbiamy – czyli do tworzenia konceptów oraz projektu.

PROJEKTY BIUR

Tworzymy idealne biura od początku do końca. Wszystko dzięki temu, że współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie wykańczania wnętrz. Gwarantujemy wysoką jakość i oryginalne efekty.

Przekonaj się, że projektowanie wnętrz w wykonaniu Studio Loko to sztuka połączona z użytecznością.

 

2019 © StudioLOKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Cookies | Polityka prywatności

site created by IT Sense Web Developers www.itsense.pl | powered by matsuu